DĚČÍN - HŘENSKO A ZPĚT

Vydejte se na plavbu do brán Českého Švýcarska a nechte se okouzlit z palub našich lodí Labským kaňonem, kde řeka vytvořila nejmohutnější pískovcový kaňon v Evropě starý 570 000 000 let. Ve Hřensku máte možnost využít místní turistický vláček.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

PLAVBA LODÍ DO LÁZEŇSKÉHO MĚSTA BAD SCHANDAU

Vydejte se na plavbu lodí do Bad Schandau, vždyť sem jezdit opakovaně i T.G.Masaryk. Zastávka zde je prodloužena tak, abyste získali dostatek času k návštěvě vyhlídkové věže Ostrau a doporučujeme jízdu historickou tramvají Kirnitztalbahn k vodopádu ve skalách Křinického údolí. A milovníci wellness mohou navštívit vyhlášené místní lázně Toscana Therme.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

PLAVBA LODÍ NA PEVNOST KÖNIGSTEIN

Plavba lodí skalním labským kaňonem Českosaského Švýcarska až pod pevnost Königstein. Jedna z největších horských pevností v Evropě leží uprostřed Labských pískovců na stolové hoře Königstein. Ročně sem zavítá kolem 800 tisíc návštěvníků a tento jedinečný zážitek z návštěvy turistického cíle ve spojení s plavbou labským kaňonem nabízíme i v rámci našich programů.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

PLAVBA LODÍ DO KURORT RATHEN

Užijte si mimořádný den v Saském Švýcarsku! Časový harmonogram je upravený pro rodinný výlet s dětmi. Čeká vás plavba do lázeňského města Kurort Rathen. Kouzelné místo, kam nesmějí auta, ale jen lodě, vlaky a výletníci těšící se na zážitky v srdci Saského Švýcarska. V Rathenu je vyhlášená skalní vyhlídka Bastei nebo lesní jezero Amselsee s možností zapůjčení lodiček.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

TANEČNÍ KUBÁNSKÉ VEČERY

Nefalšované párty na našich lodích Vás přenesou na písečné pláže ostrovů, kde se můžete blaženě oddávat letním radovánkám. Na palubě na vás čeká grilování, míchané koktejly a kapela, která roztančí celou loď. Na večírky se můžete těšit v Ústí n.L., Lovosicích, Litoměřicích a v Roudnici nad Labem.

VÍCE INFORMACÍ ZDE