ADVENTNÍ PLAVBY DO PIRNY A AUTOBUSEM ZPĚT

LODNÍ LÍSTKY ZAKOUPÍTE ZDE

Toužíte po klidných vánočních trzích? Žádná tlačenice, fronty na trdelníky, klobásy a davy? Tak hurá s námi do sváteční Pirny!

Vydejte se s námi na vánočně vyzdobené a vyhřáté lodi z Děčína až do Pirny, kde přistáváme přímo v centru města hned u vánočních trhů. Během plavby Vás bude doprovázet průvodce, čeká Vás podávaný dvouchodový oběd a svařené víno na zahřátí.

Malebné trhy na náměstí v Pirně nemohou zklamat ani tu nejromantičtější duši, konají se v historické části města na Tržním náměstí zvaném Canalettomarkt vyzdobené originální světelnou produkcí. Příjemné historické centrum, vánoční světelná výzdoba, poklidná atmosféra a příjemná hudba vytvoří to pravé vánoční klima. Pro mnoho hostů je to již dlouho jeden z nejkrásnějších saských vánočních trhů.

Najdete zde desítky stánků s tradičními výrobky a občerstvením, od kterých se nese vůně svařeného vína a pečených klobás. Nebudete-li mít chuť na maso či uzeninu, pak hlady trpět nebudete. I na Vás se zde myslí. Naproti dětské atrakci ve formě malé parní lokomotivy prodávají čerstvě upečené bochníky bílého chleba plněné velkým množstvím sýra a zavináče v housce.

Nejkrásnější výhled na celou Pirnu je rozhodně ze zdejšího zámku Sonnenstein, kam vede jen pár schodů. Toto starobylé město okouzlilo již malíře Canaletta natolik, že jeho motiv zakomponoval do mistrovského díla známého jako „Náměstí v Pirně“.

Zpáteční cesta z Pirny do Děčína je zajištěna v 19:00 hodin autobusem.

ADVENTNÍ PROGRAM PLAVBY NA VÁNOČNÍ TRHY DO PIRNY

09:00 hod. loď odplouvá z přístaviště Děčín, Smetanovo nábřeží, oběd během plavby
12:00 hod. přistání lodi v Pirně, individuální program - návštěva trhů a obchodů
19:00 hod. autobusem z Pirny zpět do ČR
20:00 hod. návrat do Děčína

TERMÍNY PLAVEB 2021

04.12., 12.12.2021

Cena zahrnuje: plavbu pro 1 osobu do Pirny, dvouchodový oběd, autobusovou dopravu z Pirny do ČR, služby průvodce.

Počet cestujících během plavby je omezen tak, aby v případě méně příznivého počasí měl každý cestující zajištěno kryté místo v prostorách restaurace. Nastupování na loď v Děčíně je možné cca 30 minut před vyplutím lodi v závislosti na pokynech posádky lodi. Délka plavby lodi a dodržení jízdního řádu plavby je závislé na plavebních podmínkách daného dne tj. míře lodního provozu a počasí.