Plavba historickým parníkem Labe do Míšně na jaře 2024

Program plavby a lodní lístky k zakoupení naleznete ZDE!

Unikátní zážitek z romantické plavby historickým kolesovým parníkem. S kulisou páry proplujeme skalním údolím Saského Švýcarska skrz historické Drážďany krajinou vinic pod míšeňský hrad Albrechtsburg, kde v centru přistaneme. Na palubě lodi je podáván dvouchodový oběd a ochutnávka 2 druhů sektu značky Bohemia. Plavba je komentovaná průvodcem a v 11:00 hod. poskytne obsluha parníku výklad fungování parního stroje a parníku.
 
Po přistání společně vystoupáme na hradní nádvoří a s průvodcem následuje společná nebo individuální prohlídka města s možností návštěvy hradu, muzea s míšeňským porcelánem, prohlídky starého města a náměstí s historickou zvonkohrou. Je také možnost navštívení místních kaváren a občerstvení, kde si můžete pochutnat na místních klobásách.
 
Návrat do ČR je zajištěn moderním autobusem po dálnici do Ústí n. Labem, kde je možné vystoupit nebo pokračovat až do Děčína k lodnímu přístavišti.

IMG-4080

PROGRAM PLAVBY DO MÍŠNĚ
 
  • 09:00 hod. - loď odplouvá z přístaviště Děčín, Smetanovo nábřeží
  • 11:00 hod. - výklad k historii parníku a fungování parního stroje
  • 11:30 hod. - hlavní jídlo na lodi během plavby
  • 14:45 hod. - přistání parníku v Míšni, komentovaná prohlídka města s průvodcem
  • 18:00 hod. - odjezd autobusem z Míšně zpět do ČR
  • 19:15 hod. - příjezd autobusem do Ústí nad Labem (k Hlavnímu nádraží)
  • 19:45 hod.: příjezd autobusem do Děčína, Smetanovo nábřeží
 
CENA LODNÍHO LÍSTKU ZAHRNUJE
 
  • plavbu pro 1 osobu do Míšně, dvouchodový oběd (polévka a hlavní jídlo), služby průvodce po celý den, ochutnávka 2 druhů sektů, autobusovou dopravu z Míšně do ČR.
Nastupování na loď v Děčíně je možné cca 30 minut před vyplutím lodi v závislosti na pokynech posádky lodi. Délka plavby lodi a dodržení jízdního řádu plavby je závislé na plavebních podmínkách daného dne tj. míře lodního provozu a počasí. Počet cestujících během plavby je omezen tak, aby v případě méně příznivého počasí měl každý cestující zajištěno kryté místo v prostorách restaurace.
 
LODNÍ LÍSTKY K ZAKOUPENÍ ZDE!

zpět na úvod
Aktuality

PRÁCE NA LODI - Volná pracovní místa
ČÍŠNÍK / SERVÍRKA, KUCHAŘ / KUCHAŘKA, PRŮVODCE / PRŮVODKYNĚ - Nástup možný od května. - Práce v příjemném a mladém kolektivu, pohodové a přátelské pros...

více

Vyjímečná plavba na "Den otevřených dveří v Míšeňské porcelánce" dne 27.04.2024
LODNÍ LÍSTKY K ZAKOUPENÍ ZDE Na bezplatnou prohlídku světového unikátu porcelánky v Míšni se vydejte lodí. Nechte se okouzlit krajinou, která lemuje Labe cestou...

více

Plavba historickým parníkem Labe do Königsteinu na jaře 2024
Program plavby a lodní lístky k zakoupení naleznete ZDE! Hurá na palubu! Vyplujte s námi na jednu z největších horských pevností v Evropě, která leží uprostřed L...

více
zobrazit všechny aktuality