Vinařský parník s degustací vín, průvodcem a živou hudbou

Jako novinku sezóny 2023 jsme si pro Vás připravili historický kolesový parník Labe, který bude přednostně nasazován na Vinařské plavby z Ústí nad Labem do Roudnice nad Labem a zpět. Parník se po více jak 25 letech vrací do České republiky a téměř po 40 letech na řeku Labe, neboť plul původně hlavně po Vltavě v Praze.
 
Parníkem poplujete krajinou vinic v nejatraktivnější části Českého středohoří s tradicí pěstování vína od dob Karla IV. Stačí zvolit termín a pak už se jen těšit – osobně nebo třeba z radosti přátel, které obdarujete krásným lodním lístkem na báječný výlet.
 
Při plavbě se o Vás s péčí postará lodní posádka, pochutnáte si na obědě i večeři a při dvou degustacích poznáte 8 druhů vín z nejsevernějších českých vinic. Při plavbě bude přítomen průvodce, který doplní jedinečné výhledy z lodi zasvěceným výkladem.
 
Čeká vás zastávka v Roudnici nad Labem, kde se můžete vydat na prohlídku s průvodcem nebo si třeba vychutnat další regionální pochoutku – Dortaletku ve vyhlášené cukrárně na náměstí.
 
Určitě vás také potěší fakt, že v uvedeném úseku je vodní stav Labe díky regulaci plavebními stupni zaručen a nehrozí zrušení plavby.
 
LODNÍ LÍSTKY K ZAKOUPENÍ ZDE: https://www.eshoplabskaplavebni.cz/vinarska-plavba/

zpět na úvod
Aktuality

V sobotu 3.6.2023 bude na linku T92 nasazen historický kolesový parník Labe
V sobotu 3.6.2023 bude na linku T92 z Ústí nad Labem centrum - Děčín - Hřensko - Bad Schandau a zpět nasazen historický kolesový parník Labe. Jízdenky si za...

více

Vinařský parník s degustací vín, průvodcem a živou hudbou
Jako novinku sezóny 2023 jsme si pro Vás připravili historický kolesový parník Labe, který bude přednostně nasazován na Vinařské plavby z Ústí nad Labem do Roudn...

více

Sleva 10% na dárkové balíčky pro rok 2023 na našem e-shopu!
Dárkové balíčky se slevou 10% na našem e-shopu: www.eshoplabskaplavebni.cz...

více
zobrazit všechny aktuality