Plavba lodí z Děčína do Bad Schandau a zpět

LODNÍ LÍSTKY K ZAKOUPENÍ ZDE!

Vydejte se na jedinečnou plavbu lodí po Labi do Bad Schandau, vždyť sem jezdit opakovaně i T.G.Masaryk. Lodě na řekách nepatří zrovna k nejrychlejším dopravním prostředkům, ale můžete si v nich odpočinout a zapomenout na všední průběh dní. Pozorovat krásy kaňonu Labe přímo z paluby se sklenkou vína v ruce okouzlí každého. Cyklostezka vede po břehu řeky, kola je možné vzít s sebou na palubu.

Zastávka zde je prodloužena tak, abyste získali dostatek času k návštěvě vyhlídkové věže Ostrau (kam se dá svézt elektrickým výtahem) s krásným výhledem do labského údolí nad Bad Schandau a také doporučujeme jízdu historickou tramvají Kirnitztalbahn k vodopádu ve skalách Křinického údolí. Prozkoumejte zdejší krajinu, muzeum nebo kostel. A milovnící wellness mohou navštívit vyhlášené místní lázně Toscana Therme, kde si jak dospělý tak i děti přijdou na své.

V Bad Schandau přistáváme v centru města, v těsné blízkosti lázní, náměstí a všech prohlídkových okruhů. Bližší představu si uděláte podle přiložené mapičky.

 PROGRAM PLAVBY DO BAD SCHANDAU

  9:00 hod. - loď odplouvá z přístaviště Děčín, Smetanovo Nábřeží

  9:50 hod. - zastávka Hřensko (možnost nástupu cestujících)

11:00 hod. - přistání lodi v Bad Schandau, prohlídka města

15:00 hod. - loď odplouvá z Bad Schandau

16:00 hod. - zastávka Hřensko (možnost výstupu cestujících)

17:30 hod. - přistání lodi v Děčíně

Cena zahrnuje: plavbu pro 1 osobu do Bad Schandau tam / zpět (podle zakoupeného lodního lístku)

 

zpět na úvod