Vinařská plavba po Labi s obědem, večeří a degustací 10 druhů regionálních vín v ceně

VINAŘSKÁ PLAVBA PO LABI S OBĚDEM, VEČEŘÍ A OCHUTNÁVKOU 10 DRUHŮ REGIONÁLNÍCH VÍN V CENĚ

Termíny plavby: 18.7., 8.8., 15.8.2020 

Plavba krajinou vinic Českého Středohoří s tradicí pěstování vína od dob Karla IV. Abychom podpořili výjimečnost letošního roku v cestování po České republice, připravili  jsme jedinečnou plavbu za poznáním okolí řeky Labe v jeho atraktivní části protékající vulkanické České Středohoří.  
 
Při plavbě se o naše hosty  s péčí  postará  lodní posádka, pochutnáte si na  obědu i večeři  a při dvou řízených degustacích poznáte 10 druhů vín z nejsevenějších českých vinic. Při plavbě bude přítomen průvodce, který doplní jedinečné výhledy z lodi zasvěceným výkladem. Čeká vás zastávka v Roudnici nad Labem, kde se můžete vydat na prohlídku s našim průvodcem nebo si třeba vychutnat další regionální pochoutku - Dortaletku v cukrárně na náměstí.  
 
PROGRAM PLAVBY 
9:30 hod. vyplutí z přístaviště v Ústí nad Labem – Vaňov, Pražská ul 104 Pro hosty, kteří přijedou do Ústí nad Labem  vlakem, je zajištěn v 8:50 h zdarma transfer autobusem z hlavního nádraží k nástupnímu  můstku v Ústí – Vaňově .  Plavba do Velkých Žernosek, kde   vinařství  a v průběhu komentované  degustace představí nejsevernější české vinice a jejich mimořádná vína (ochutnávka 5 druhů vín) 
12:00 hod. oběd  
14:05 hod. doplutí do Roudnice nad Labem.  Prohlídka města s průvodcem, individuální volno 
15:45 hod. odplutí z Roudnice nad Labem.  Na lodi si vychutnáte další  paletu pěti druhů vín s doprovodným komentářem, tentokrát z produkce roudnických sklepů. 
18:00 hod. večeře 
20:00 hod. návrat do Ústí nad Labem, transfer autobusem do centra k vlakovému nádraží ( zdarma) 
 
CENA ZAHRNUJE: plavbu na uvedené trase Ústí n.L. – Roudnice n.L. a zpět s průvodcem, dvouchodový oběd, dvouchodovou večeři, 2x komentovanou ochutnávku vín (V.Žernoseky, Roudnické sklepy) 
 
CENA: 1090,- Kč / osoba

zpět na úvod