Napsali o nás

01.08.2016
Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za příjemný výlet lodí Bohemia. Absolvovali jsme ho 29.7.2016 do Kurort Rathen za krásného počasí a podrobného výkladu pana průvodce. Zvláště nás překvapilo stravování, které bylo velmi chutné a obsluha příjemná. Všem bych tento výlet doporučila. J. Hábltová s manželem.

24.07.2016
Dobrý den,v pátek 22.7.jsme s Vaší společností pluli do Drážďan, chceme poděkovat celé posádce za skvělé služby, ochotu,celkovou pohodovou atmosféru!Můžeme jenom doporučit, byl to krásný zážitek na který budeme dlouho vzpomínat.Díky,rádi se vrátíme.Alena a Roman Miláčkovi.

16.07.2016
Musím vám všem poděkovat za krásnou plavbu do Dražďan,celý personál byl perfektní,nemám nic co bych vytkla.Můžu všem jenom doporučit,stojí to za to.
Škoda,že nám nevyšlo počasí,ale to je drobnost;kterou nikdo neovlivní..Moooc vám všem děkuji a těším se zase někdy AHOOOJ

30.05.2016
Srdečné díky za skvělý zážitek z plavby z Hřenska do Drážďan dne 27.5.2016.
Bylo to super, vše skvělé, jídlo, obsluha, atmosféra a hlavně mladá průvodkyně Lucka, byla moc milá. Hudební skupina Fonotest super, zpěvačka úžasná.Všem můžeme jen doporučit. Byl to opravdu příjemně prožitý den. Přejeme Labské plavební jen to nejlepší, hodně úspěchů ve své činnosti. Karel a Alena Severinovi

23.08.2015
23.8.2015
Dobrý den všem,kteří uvažujete o plavbě lodi z Děčína do Drážďan a čtete tyto stránky,které vám mají pomoci v rozhodnutí.
Plavbu jsme absolvovali 22.8.2015 a rozhodně nelitujeme.Byl to úžasný zážitek.Nádhera.To vše díky skvělému personálu,průvodci Honzovi,hudební skupině Fonotest,krásnému počasí a dobré náladě všech na palubě lodi Bohemia.Tímto chceme všem moc poděkovat.
Hodně vody a pohody přejí Turkovi a Pelíškovi

08.07.2015
8. 7. 2015 výlet do Dráždan. Tímto bych chtěl poděkovat za skvělou celodenní atmosféru, kterou vytvořili ochotní a milí číšníci, průvodkyně, kuchaři a velkou pochvalu mají také muzikanti, kteří i ve velikém větru hráli jak o život:-). Bohužel se vždy mezi pasažéry najde nějaký prudič a hledá chyby. Těmito jedinci se však nenechte odradit. Výlet mohu jen doporučit. Ještě jednou díky - Jan Jirotka

12.05.2015
Úžasný zážitek při plavbě do Drážďan . Milá posádka a skvělý průvodce. Jistě si brzy vybereme z některých vašich plaveb . Děkujeme Pelcovi

31.08.2014
Přeji příjemný den,
dne 28.8.2014 jsme absolvovali výlet lodí z Děčína do Drážďan, který se nám velice líbil. Pomohlo k tomu i velmi pěkné počasí.Vřele všem doporučujeme. Děkujeme celému personálu lodi za jejich péči a snahu , aby vše proběhlo ke spokojenosti zúčastněných. Škoda jen, že čas na prohlídku Drážďan nebyl delší.

Zuzana a Jiří Bukáčkovi

10.08.2014
Děkuji za příjemně strávený den plavbou do Drážďan dne 6.8.2014. Velmi profesionální přístup personálu lodi včetně paní průvodkyně. Vřele doporučuji ostatním zájemcům o plavbu. Ještě jednou děkuji za celou rodinu.

08.08.2014
Dne 5.8.2014 jsme se zúčastnili plavby lodí z Děčína do Drážďan.Neskutečný zážitek korunovala posádka lodi,která se o nás tak intenzivně a s ochotou starala,že jim chceme touto cestou vyslovit dík,zvláště paní průvodkyni,zpěvačce a bavičce Jitce v jedné osobě děkuje partička z Liberce :-)

28.07.2014
Dna 28.7.2014 sme sa zucastnili plavby lodou do Mišne. Pekny vylet, mily personal, zaujimavy vyklad sprievodcu, chutny obed. Pocasie nam prialo. Dakujeme a doporucujeme. Vyletnicky z Nitry -SK.

07.07.2014
Velice děkuji za krásný zážitek , který jsme prožili díky Vám a celému personálu dne 5.7.2014 při plavbě Hřensko - Drážďany. Velice dobře jste se o nás starali, po celou dobu jste byli velice příjemní, srdeční a milý. Všem případným zájemcům mohu tento prožitek jen a jen doporučit.
Přeji Vám do budoucna hodně dalších spokojených pasažérů.
S pozdravem
manželé Jankůjovi

21.07.2013
Super výlet do Dráždan, milí personál,super kuchyně,znalý průvodce, tak se tesim na dalši výlet.Dittrich

02.06.2013
Chceme tímto poděkovat za perfektní služby personálu výletní lodi POSEIDON. Dne 30.5.2013 jsme absolvovali plavbu do Drážďan. Přes nepřízeň počasí byla plavba velmi příjemná díky milému personálu, zajímavému výkladu průvodce a hlavně vynikajícímu doprovodu muziky Procházka-Košťálová.
Určitě všude doporučíme a těříme se na další trasy.
Výletníci ze Sokolova!

26.05.2013
24.5 2013 jsme jeli z Děčína do Drážďan lodí Poseidon a jedním slovem bezvadné.Počasí sice nic moc ale cesta ubíhala příjemně.Vzlášť bych chtěla pochválit průvodce, který nás prováděl po Drážďanech za jeho perfektní znalosti a výklad.Žádná nuda a spousta informací kreré se nikde nedočtete.Ještě jednou děkujem , byli jsme spokojeni. Andrea a Jiří z Českých Velenic

24.08.2012
Děkujeme za krásný výlet Vaší lodí z Děčína do Bad Schandau dne 15.8.2012 nádherný zážitek, nádherná příroda, skvělý vstřícný personál na lodi. Děkujeme moc, určitě pojedeme znovu. S pozdravem Štefan a Stanislava Mondokovi z Jirkova, okres Chomutov.

21.08.2012
Vážení,
dne 19. 8. 2012 jsem se s rodinou zúčastnila celodenní plavby z Hřenska do Drážďan a zpět. Chtěla bych touto cestou poděkovat celé posádce lodi Poseidon za ochotu a zpříjemnění celé plavby.
Ahóóóóóój M. Kočí

31.07.2012
Dne 30.7.2012 Výlet lodí do Dráždan byl super zážitek.Celý personál se o nás staral na velmi vysoké urovni,vše bylo bezchybné.Mohu všem doporučit.Děkujeme manželé Povolní Teplice.

26.07.2012
Dobrý den,
dne 23.7.2012 jsme obsolvovali výlet lodí z Děčína do Drážďan, který se nám velice líbil. Vřele všem doporučiji. Děkujeme celému personálu za ochotný a pěkný přístup. Všichni byli ochotný a měli opravdový zajáme o pohodlý a spokojenost všech účastníků. Co se týká smatného výletu je to úžasný relax krásnou přírodou. Loď kotvý cca 200 metrů od krásných památek na které můžete vyrazit sami či za doprovodu delegáta. Po celou dobu plavby Vás doprovází příjemná huda a při spáteční cestě také ochutnávka vína + raut, který opravdu všechny nasití.
Za nás chceme poděkovat za pěkný výlet a mokrý šátek, který při úpalu velice pomohl:o)) tím bych chtěl upozornit na to, aby jste neopoměli na opalovací krém a pro náchylné čepku na hlavu:O)).
S pozdravem Fanda a Pavlínka

20.07.2012
Zdravím všechny přátelé plavby z Děčína do Drážďan, kteří absolvovali tento překrásný výlet dne 17. 7. 2012. Zejména však zdravím skvělou posádku lodě Poseidon, kapitánem počínaje a kuchařkou konče. Přesto, že nám v tento den nepřálo počasí a zprvu to vypadalo jako výlet do Norska v zimním období, posádka se velmi snažila, aby nikomu nic nechybělo. Ochotně rozdávali nám zmrzlejším, deky, obsluhující personál hbitě běhal s čajíčky a grogy, hudebníci hráli i když pomyslně trakaře padaly, a pan "průvodce" se snažil z plných sil udržet dobrou náladu. A i když jsme při návratu zpět, byli již všichni unavení, personál, který na sobě ani v nejměnším nedal znát únavu, se s námi ještě rozloučil špalírem u východu z lodě. Kloubouk dolů a velké poděkování. Všem tuto dobrou zkušenost vřele doporučuji, protože s takovým příjemným a ochotným jednáním jsem se u nás v Čechách, již dlouho nesetkala.

Děkuji, s úctou
Edita Králová

09.07.2012
Vážení,chtěla bych Vám poděkovat za nádherně strávený den 8.7.2012 při plavbě z Děčína do Drážďan a zpět. Váš profesionální,vstřícný,milý přístup proměnil neděli v pohodový den,který neměl chybu.Je dobře,že i v dnešní době se člověk setká s lidmi,kteří ke své práci přidají duši,srdce a chuť se o vše co znají podělit s námi, cestujícími.Chtěla bych hlavně vyzvednout práci průvodce plavbou,výborné hudebníky a celý personál lodi Poseidon.Těšíme se na další setkání s Vámi při objevování pravého a levého břehu Labe.S úctou k Vaší práci Ungrová Marcela s přáteli.

14.07.2010
Dobrý den,
chceme velice poděkovat za skvělou plavbu po Labi z Mělníka do Roudnice a zpět dne 3.7.10 a 8.7.10 opětovnou plavbu po Labi z Mělníka do Brandýsa a zpět i okružní plavbu do Čelákovic. Plavby se nám velice líbily a velice milý byl i personál lodi (Mirek Zima, Jiřina Bartova a Jan Hurich) . S jejich službami jsme velice spokojeni, jsou to příjemní a milí lidé. Výletem jsme byli tak unešeni že chystáme další plavby, prostě nemáme jiných slov než jenom chválu, kterou velice rádi šíříme dál mezi své známé i kolegy z práce. Velice děkujem za tuto možnost výletu, je to něco jiného a krásného. Je dobře že se opět tato možnost plavby po řekách vrací zpět. Ještě jednou moc děkujem za krásné zážitky a přejeme mnoho stejně nadšených návštěvníků jako jsme my.
S pozdravem
Marcela Burdová s dětmi Fílípkem a Stáňou z Mělníka
Jiřina Vávrová se synem Josefem z Kojetic

11.06.2010
Vážení přátelé, dovolte mně, abych jménem celého kolektivu vám poděkoval za váš profesionální přístup při zajištění a vlastní realizaci plavby lodí POSEIDON dne 5.6.2010, což pozitivně přispělo k pohodě a příjemnému pocitu z celé akce. Přejeme vám do další vaší práce mnoho úspěchů a hodně pohodových klientů.
Antonín Stejskal, v.r.

27.05.2010
Vážený pane řediteli, dovoluji si Vás oslovit v souvislosti s využitím Vašich služeb. Dne 27.5.2010 jsme se zúčastnili vyhlídkové plavby lodí z Ústí nad Labem do Hřenska. Naše výprava byla velmi početná,40 dětí z 1.-3.třídy a pedagogický doprovod. Velmi příjemně nás překvapila posádka lodi.Mile se nás ujali a po celou plavbu se nám věnovali. Dovolte mi prosím abychom celé posádce Vašim prostřednictvím ještě jednou poděkovali za jejich přístup k našim malým svěřencům.Neskonalou ochotu a trpělivost se 40ti malými a neposednými kobylkami. Dovolte mi prosím vyjádřit Vám poděkování za Váš profesionální a lidský přístup ,kterým nám kompenzujete problémy,jež jsme byli nuceni řešit po nalodění. Ještě jednou děkujeme za Vaše služby a slibujeme,že je s radostí využijeme k příštímu výletu. Přeji Vám krásné dny. S úctou k Vaší práci. Jana Janíková

28.04.2010
Paní Jansová,

děkujeme Vám,p.řediteli Milanu Helvigovi a posádce výletní lodi Ústí nad Labem,za ochotu a vstřícnost při zajišťování dnešního výletu.Bylo krásně a vše dopadlo tak,že 4O seniorů z Litvínova přijelo v dobré náladě domů,a dokonce mnozí opálení.Do Bad Schandau se někdy podíváme a rádi o Vás řekneme dalším.Strávili jsme 7 hodin na lodi,při dobrém občerstvení i hudbě,ale hlavně sledováním okolní krásné krajiny.Přejeme Vám dobrou plavbu a další spokojené lidi na palubě.I na našem severu jsou překrásná místa k shlédnutí a Vaše společnost k tomu přispívá.

S pozdravem za kolektiv Iva Turanská.

27.04.2010
Přeji Vám příjemný den.

Nad Vaším umem a láskou k práci v lodní dopravě musím sklonit uznání a poklonu. Jako jeden z mnoha účastníků akce "Křest lodi Ústí nad Labem", který proběhl dne 10.4.2010 ve vaňovském přístavu Vám chci poděkovat za nejen pěkný zážitek z paluby lodi při zahajovací plavbě, ale také chci poděkovat personálu a osádce lodi za jejich vstřícnost, ochotu a připravenost.. Hlavně musím ocenit nejen doprovodný program,který byl v režijní součinnosti rádia Blaník, ale také jak se o nás, návštěvníky, bylo postaráno před vyplutím...

Plavbou po řece Labi jsem si spolu s rodiči zpestřil den, ale zároveň na palubě lodi jsme připili na zdraví mé maminky, která ve stejný den, jako byl křest lodi, slavila narozeniny.. Jaká to souhra náhod..

Ještě jednou děkuji a přeji Vám mnoho spokojených turistů, mnoho říčních kilometrů a hlavně mnoho slunečných dní, které jen rozvoji lodní dopravy v Ústeckém kraji napomohou..

S přátelským pozdravem Vás srdečně zdravím a AHOJ...

S veškerou úctou

Tomáš Holeček

Text:


zpět na úvod